Mama perka: kramtukai Tiktak

Valio, valio, valio! Sofijai dygsta pirmasis dantukas! Ta proga, mažoji nemiegalė gavo dovanų naują ir nerealų kramtuką. Šių stebuklų dabar yra daug ir įvairių, bet mes pasirinkome Tiktak! Nes, na, tik dvi kalorijos, žinot ;). O jei rimtai, mūsų apsisprendimą lėmė keli kriterijai.
🌸 Pirma, norėjome patogaus daikto mažoms rankytėms. Laikyti šį kramtuką pavyksta net ir mažulyčiams, kurių smulkioji motorika dar tik pradeda vystytis;

🌸 Antra, aišku, ieškojome su laikikliu ir kad jis būtų labai gražus. Nes juk panelė Palmė bet ko nenešioja ir su bet kuo nežaidžia ;)).

🌸 Trečia, mums buvo labai svarbu, kad kramtukas atliktų savo funkciją, būtų patogu jo „atsikąsti“ ir kad dantenos būtų smagiai masažuojamos.

🌸 Na, ir ketvirta, mus sužavėjo Tiktak kramtukas Voveriukas. Koks mielas ir gražus!!! Nerealus ne tik kramtymui, bet ir žaidimams, nes juk dabar viskas vyksta kartu.

🌸 Dar man patiko, jog galėjome susikurti jį patys, pvz.: sudėti detales, kurios mums buvo gražiausios. Pasirinkome žvaigždžių ir medinių detalių, visko, kas mums atrodė geriausia.

🌸 Beje, kramtukus kuria ir ta kūryba labai mėgaujasi jauna ir įkvepianti mama (tai man buvo labai svarbu, valio veiklioms mamoms!).

Rezultatas: Sofijai labai patiko. Nuolat graužia ir visur tempiasi kartu. Esu beveik tikra, kad sulaukus daugiau dantų, voveriukas liks be ausų. Tad labai rekomenduojam ir kviečiame aplankyti kramtukų puslapį https://www.facebook.com/kramtukai.tiktak/ . Ten dabar yra ir nerealių kukurūzų burbuolių, kurias taip pat labai patogu laikyti mažose rankytėse, nepraleiskit❤.

Snippets

6 comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.