Vietoj įžangos. Apie paprasto gyvenimo nuotrupas

Tai sveiki sveikučiai! Pagaliau moju iš naujo blogo ir noriu prisistatyti bei šiek tiek papasakoti priešistorę ir KAM MAN TAS BLOGAS (beje, neseniai vyko puiki paskaita, panašiu pavadinimu!!!).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Apie transformacijas. Pastarieji metai man buvo ypatingi. Baigiau mokslus, nusprendžiau, jog nenoriu gyventi suaugusiųjų pasaulyje ir išėjau iš darbo, kuriame dirbama nuo ryto iki vakaro. Mano mama tai pavadino žodžiu „išprotėjo“. Šiais metais atradau daugybę tiesų. Svarbiausia jų, yra tai, jog nors buvau pamiršusi, bet turiu labai daug svajonių ir nenoriu atsipeikėti penkiasdešimties, supratusi, jog jų neįgyvendinau. Taigi, leidžiu sau svaigti, o didžiausias mano troškimas yra kurti grožį ir gėrį. Rimtai. Žinoma, pradžia nebuvo lengva, o kai manęs kažkas paklausdavo TAI KĄ TU DABAR VEIKI, susigūždavau ir bandydavau paaiškinti, kad bandau būti laiminga. Dabar jau pakeliu galvą ir visiems smalsiesiems sakau, kad šoku basa mėnesienoje😉 (reikėtų pamatyti rimtesnių žmonių veidus). Iš tiesų, kūrybininkui nėra lengva paaiškinti kitiems, ką jis veikia, bet visada į tai galima pažvelgti su šypsena.

Trumpai apie mane. Tie, kurie manęs nepažįstate, turbūt jau skaitėte skiltį „Apie“. Galiu papildyti, papasakodama, kuo tikiu ir gyvenu. Tikiu atsakingu vartojimu, tikiu gėriu, tikiu moteriškomis kūrybinėmis galiomis. Tikiu, kad kiekvienas mūsų veiksmas turi jam tolygų atoveiksmį ir jei tau kasdien ant galvos krenta meteoritai, po savaitės ar mėnesio nutiks kažkas tikrai gero, tau bus atlyginta. Taip pat tikiu, jog kiekvienas turėtume daryti gerus darbus šiaip sau (bent po mažą, kad ir nepažįstamam žmogui). Pati labai stengiuosi laikytis šios taisyklės. Dar tikiu, kad mintys materializuojasi, tad griežtai negalima galvoti nieko blogo apie kitus žmones ir privalu būti labai atsargiems su svajonėmis ir norais. Na ir aišku, tikiu šeima. Kaip institutu, kaip stiprybės ir energijos šaltiniu. Tik šeimoje mes esam stiprūs, ne po vieną, o visi kartu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Apie blogą. Neseniai, jau po blogo atidarymo, draugai klausė, kodėl aš tai darau? Ar neužtenka jau internete rėkaujančių moteriškių? Tai va… darau tai, nes negaliu patylėti. Visada svajojau rašyti apie blynus, tai kodėl gi ne? Tikrai neversiu nieko skaityti, pažadu. O dėl rėkimo viešai? Čia tik pozityvi erdvė, visi keiksmai, riksmai ir pykčiai čia netoleruojami ir bus pašalinti (nors aš ir neįsivaizduoju ko čia rėkti, dėl miltų kiekio blynuose gal?). Ir tai nereiškia, jog gyvenime aš nesikeikiu, jei turėčiau kaimynus, jie galėtų papasakoti daug istorijų. Gerai, kad ir neturiu.
Dar noriu pasakyti, jog atidžiausieji galbūt atkreipė dėmesį, jog pradiniai įrašai paskelbti labai seniai (rašiau juos nuo 2011 metų). Pradėdama tikrą blogą galėjau juos ištrinti ar kažką pakeisti, bet nenorėjau. Kiekvienas įrašas man kažką reiškia ir primena, nors ir ne viskam dabar galiu pritarti. Pavyzdžiui, apie mėsą įrašų čia turbūt jau nebus.
Dar vienas svarbus dalykas apie šį blogą – jei atėjai čia paieškoti gražaus lietuviško žodžio, pagal komisijų ir inspekcijų reikalavimus, tai tikrai nepataikei. Čia nebus keiksmažodžių, bet viskas bus tikra. Taip kaip yra iš tiesų. Žodžiu, čia ne apie kablelius, kalbos kultūrą ar stilių. Čia apie gyvenimą.

Apie temas ir problemas. Neseniai skaičiau ilgiausią postą-pasipiktinimą, kad jau moterų žurnalai ir straipsniai tai tik kvailėms. Taip, ten yra visko. Na, bet prašyčiau… Nejaugi po darbo ar sūpuojant vaikus, moterims dar būtina skaityti apie ekonomiką, šalies finansus, politiką ir pasaulinį atšilimą? Taip, yra tokių moterų, baisiai protingų (ir apie tai aišku, pranešančių), bet ar mes visos privalome tokios būti? Kodėl tada vyrams visiškai normalu skaityti apie žvejybą, golfą, automobilius…?  Ar mano išsilavinimas, intelekto lygis ar dar kažkoks man privalomas (kad nebūčiau „nurašyta“ visuomenėje) dalykas, sumenksta jei aš noriu laisvalaikiu skaityti, rašyti ar su draugėmis plepėti apie sijonus, indų plovimą ar santykius? Turbūt jau supratote, kad šioje erdvėje galima nebijoti būti moterimi. Čia moteriški dalykai, pomėgiai bei užsiėmimai bus laikomi pliusais ar talentais, o aš apie savo blynus ir sijonus rašau aukštai pakelta galva ir kviečiu visas moteris įsijungti į diskusiją.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kaip jau supratote iš viršutinio meniu, čia kalbėsime apie maistą, knygas, spintos reikaliukus ir t.t.. Maisto skiltyje rasite super paprastus receptus. Man tiesiog patinka jais dalintis. Tikrai nepretenduoju į kulinarus, neplanuoju ateityje išleisti maisto knygos ir net mūsų namuose gaminu tikrai ne viena. Mano vyrui kai kas sekasi daug geriau. Čia sugulantys receptai skirti visai „žalioms“, pradedančiosioms šeimininkėms, kurioms staiga pasikeitus aplinkybėms reikia griebtis puodų ir keptuvių. Tikiuosi, jog bus naudinga. Taip pat čia nutūps skaitomos knygos. Jos yra labai didelė mano esybės dalis. Draugai ir pažįstami dažnai klausia „ką patartum paskaityti“, tad sudėsiu savo patirtį ir įžvalgas čia. Spintos skiltyje gyvens tie aptarti sijonai. Jau kurį laiką spaudoje dėlioju savo topus, patirtį, sukauptas žinias, spintos tvarkymo ir stiliaus klausimais. Taip pat padedu organizuoti žurnalų fotosesijas. Na ir aišku, esu moteris ir turiu spintą, kurioje kasdien bandau suvaldyti chaosą. Tikiuosi, kad įžvalgos bus naudingos ir įkvėps gražesniam gyvenimui bei labiau apgalvotiems deriniams. Skiltyje apie sveikatą ir grožį (man šios sąvokos absoliučiai neatskiriamos) kalbėsim apie paprastus, kasdienius, moteriškus ritualus, o „Nuotrupose“ nutūps maži įkvėpimai – filmai, renginiai, daiktai, muzika, paprasto gyvenimo akimirkos. Negaliu sulaukti!

Pabaigai. Ir pabaigai…Ačiū, kad esi ir skaitai. Jei čia gyvenantis žodis įkvėps ar pagelbės bent vienam žmogui – mano misija bus įgyvendinta. Su kiekvienu įrašu siunčiu geriausius linkėjimus ir gražiausias mintis. Iki susirašymo!

Bloglovin

Snippets

4 comments

    1. Ačiū!!! Jovita, tu irgi prisidėjai prie šito blogo! Pinkcity buvo vienas pirmųjų mano atrastų ir skaitomų tinklaraščių! Nuo tada pati slapta svajojau rašyti, nes jūs, blogeriai, man atrodėt kaip kokios žvaigždės!!!;))) O įkvėpimų pažadu ir pati labai tikiuosi, kad entuziazmas nedings. Ačiū, kad skaitai! Jaučiuosi lyg mokyklinukė, kurios darbus skaito universiteto rektorius;))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.