10 (ne)paprasto gyvenimo nuotrupų

Dar praėjusių metų pabaigoje nusprendžiau, jog nuo šiol nebegyvensime savo paprasto gyvenimo. Dabar į jį dėsim pipirų ir valgysim su riebiausiais ledais. Lai būna tai 2018 – ųjų receptas. Todėl ir nuotrupos nuo šiol bus iš ne visai paprasto, mūsų nediduko stebuklų burbulo, kur mažus blykstelėjimus ar didelius fejerverkus pamatyti gali ne kiekviena akis. Bet jie auga.

 

  • Šiuo metu bandoma kosmetikos priemonė – daugybės žmonių išgirtas Dr. Haushka blakstienų tušas su ricinų aliejumi. Nežinau koks bus ilgalaikis efektas, bet pirmas įspūdis neblogas, blakstienos nesulimpa ir atrodo labai natūraliai.

 

  • Knyga sielaiC. P. Estes Bėgančios su vilkais. Knygą skaitau antrą kartą ir stengiuosi atsiversti kasdien. Nuo jos prasidėjo mano moteriškumo kelias, ji mano terapija.

 

 

 

  • LaukiuAmerican Crime Story 2 sezonas, skirtas Gianni Versace nužudymui. Šį serialą surijau jau pirmąjį sezoną, o dabar sprogsiu iš nekantrumo. Nuo tada kai perskaičiau Gianni Versace biografiją, labai žaviuosi kūrėju. O ir serialas pastatytas bus puikiai. Vien tai, kad Donatelą vaidina Penelope Cruz, nuteikia puikiam sezonui.

 

  • Naujai atrastas senas užsiėmimas – meno terapija, spalvinimo knygos. Labai ramina ir kartu išlaisvina mintis. Be to, tinka ramiems vakarams su kūdikiu.

 

  • Serialas, kurį rekomenduojuTarnaitės pasakojimas (The Handmaids Tale, 2017). Geeras. Ilgokai laukiau ir pagaliau pažiūrėjau, vau.

 

  • Rūbai atradimai – Moteriškos aprangos ženklas Darna. Atradau jau seniau, bet tik dabar išbandžiau ir prisijaukinau. Viskam savas laikas. O tai ką jie daro yra labai gražu ir įkvepia.

 

  • Tinklaraštis, kurį seku jau daug metųRockstar diaries. Nereali šeimynėlė. Kai juos atradau, turėjo vieną mergytę, o dabar laukiasi jau ketvirto ir penkto mažylių. Stilingi, šviesūs ir visada įkvėpia.

 

Photo by Alex Loup on Unsplash

Snippets

2 comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.