5 būdai, padėsiantys gyventi moteriškesnį ir harmoningesnį gyvenimą

Neslėpkime, visos mes ieškome tos harmonijos, balanso. Tad aš turiu jums naujieną – vienas iš būdų juos atrasti ir prisijaukinti – gyventi moteriškesnį gyvenimą. Moteriškumas yra galinga jėga savo kitoniškumu, skirtumu nuo vyrų. Mūsų smegenys skiriasi tik 2 procentais, bet jie yra esminiai. Gyventi moteriškiau nereiškia, kad turi prisipinti į kasas gėlių ir lakstyti po pievas, visada būti laiminga ar pataikauti toksiškuose santykiuose.

Tai reiškia labiau save mylėti, pradėti nuo savęs, išmokti kaupti energiją ir ja dalintis. Taip pat tai reiškia, jog moteriška moteris suvokia savo cikliškumą, moka jį išnaudoti. Tokia moteris gyvena pagal savo prigimtį. O pirmieji maži žingsneliai, galintys jus padaryti moteriškesnėmis yra tokie:

   1. Puoselėti namus. Ne dėl to, kad vyras nepuoselėja, ne dėl to, kad reikia, ne dėl kažkokių visuomeninių stereotipų. O tiesiog savo malonumui. Namai yra moters atspindys, ji geriausiai gali juos puoselėti. Tai nereiškia, jog vyras turėtų sėdėti ant sofos ir gerti alų, o jūs plušėti virtuvėje ir namuose. Tai reiškia. Jog namai yra komandinis darbas, bet jų puoselėjimas yra labiau moters sritis. Moteriai labai palanku auginti gėles, sukišti rankas į žemę, dauginti, puoselėti. Taip pat ruošti maistą savo šeimai. Toks maistas bus šventas, pagamintas su geromis mintimis, sveikatinantis ir augins visą šeimą bei gerins jos santykius. Taip pat svarbi namų švara. Tai moters minčių atspindys. Jei mintyse chaosas – dažniausiai namuose taip pat. Moteris lengvai gali sukurti jaukią namų atmosferą. Vyrams tai užtruktų ilgiau ir namai atrodytų kitaip, nes skiriasi mūsų suvokimai. Labai gerai namuose nuolat turėti šviežių gėlių, vaisių ir saldumynų. Taip pat kasdien valyti namų energiją smilkymu, druska. Yra daugybė gudrybių, kaip paversti namus jaukia jūsų meilės šventove, tik reikia pasitelkti savo kūrybiškumą, kuriuo moteris ypatingai apdovanota. Svarbiausia, kad visa tai reikia daryti ne dėl prievolės ar iš pareigos, o savo malonumui. Tai turi teikti džiaugsmą. Tik tada bus pasiekiamas balansas ir harmonija. Tik taip namai taps moters šventove.
   2. Kaupti energiją ir ja dalintis su aplinkiniais. Kad galėtume puoselėti namus, gražius santykius ir gyventi laimingą moterišką gyvenimą – turime nuolat kaupti energiją. Moteris yra tarsi indas, kuriame kaupiasi energija. Kai jos daug – moteris gali dalintis su vyru, vaikais, puoselėti ir auginti viską aplink. Toks yra šeimos energijos ratas. Viskas ateina iš moters. Pagalvokite, jei namų moteris pavargusi ir suirzusi ar kiti šeimos nariai gali būti laimingi? Moteris yra labai galinga ir gali šią galią panaudoti geriems tikslams. Priešingai, jei energijos rezervuaras tuščias – nepavyks niekas. Todėl labai svarbu surasti jums tinkančius energijos kaupimo būdus. Jau esu rašiusi apie šiuos būdus, bet pasikartosiu. Moteris energiją puikiai kaupia gamtoje, pasivaikščiojimais, pokalbiais su draugėmis, vonioje, įvairiomis grožio procedūromis, meditacija, seminaruose, psichoterapijoje, gulėdama horizontalioje padėtyje, melsdamasi, eidama į šventas vietas ir t.t.. Yra daugybė būdų, tiesiog reikia surasti savąjį. Svarbiausia – pirmiausia turite pasikrauti pačios, o tik tada dalintis energija su kitais.
   3. Nešioti sijonus ir sukneles. Apie tai jau daug kalbėta ir rašyta. Aš tik priminsiu, kad dėvint sukneles ar sijonus kitaip teka energija, moteris ją kaupia iš žemės, tai naudinga moters fizinei ir psichinei sveikatai. Be to, gražiai pasipuošus, pakyla vibracijos, mus apima pakilus jausmas, galime kalnus nuversti. Taip vėl pasikrauname energijos.
   4. Puoselėti santykius su vyru. Tai labai svarbi moters gyvenimo dalis. Ypatingai ištekėjusios ar gyvenančios partnerystėje. Santykiai yra moters saviraiškos erdvė, nes moteris daug emocionalesnė, nei vyras. Moteris daug lengviau pajunta emocijas ir gali valdyti bendrą situaciją iškilus konfliktui. Moteris turėtų stengtis dėl santykių, prižiūrėti poros energijos ratą, suteikti vyrui reikiamą energiją, palaikymą, paguodą (žinoma, vyras taip pat turėtų visa tai daryti, bet jų veiksmų forma dažniausiai kitokia, be to vyro tikslai kitokie). Taip pat moteris turi (iš tikrųjų ji nieko neprivalo, tačiau įvaldžius šiuos dėsnius, pačiai moteriai gyventi daug lengviau ir ji daug laimingesnė) mokėti priimti, džiaugtis, dėkoti, prašyti pagalbos. Tai tikrai padeda jai gyventi harmoningesnį ir labiau subalansuotą gyvenimą.
   5. Surasti mėgstamą, pasitenkinimą teikiančią, veiklą. Jei moteris nori daryti karjerą – puiku. Jei ji nepervargsta ir nori dalyvauti tose lenktynėse perimdama vyriškas savybes (kurių ten būtent ir reikia) – puiku. Tai kiekvienos moters pasirinkimas. Tačiau yra ir dar vienas kelias – pasitikint vyru, kaip šeimos finansų ašimi, ieškoti savo mėgstamos veiklos. Surasti veiklą, kuri tikrai teiktų malonumą, būtų moteriška ir neįtrauktų į „žiurkių lenktynes“ ar korporacinį darbą nuo 8 iki 17 val. Moters prigimtis labai kūrybiška, todėl dažnai administracinis darbas gali ją visą išgręžti, padaryti pilka, neįdomia, pavargusia… Todėl aš labai skatinu išdrįsti ir ieškoti savo mylimos, širdžiai mielos veiklos. Tokiu būdu ir energija teka, taip kaip turėtų ir nuovargio nesijaučia ir galima gyventi gyvenimą balanse ir harmonijoje.

Šįkart tiek, gyvenkime visos kaip tik norisi, bet pabandyti juk niekas netrukdo, tiesa? Galite būti maloniai nustebintos moteriško gyvenimo rezultatų.

 

Photo by el alce web on Unsplash

Snippets

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.