Vasara suknelėms

Vasara yra suknelėms, piknikams ir pilnai galvai smėlio.

DSC_0978spAš įjungiau atostogų režimą ir stengiuosi išbraidyti visas balas, įkopti į visus kalnelius, įlipti į medžius ir susirinkti visus įmanomus šilumos ir saulės spindulius.

DSC_0739Šiemet, kaip niekada, tai darau moteriškai, su suknele. Dar Volteras sakė, kad apranga pakeičia manieras, o pokyčiai yra tai, dėl ko moteris nepasensta (ypač per anksti). Rimtai, šią mintį neseniai skaičiau vienoje knygoje. Na, bet čia ne apie amžių ar būsenas. Čia apie tą vienintelę ir nepakartojamą – suknelę. Ši suknelė mūsų šeimoje jau daugybę metų. Aš ją perėmiau jau senokai ir kada nors galbūt perduosiu pati.

DSC_0841

DSC_1018Iš tiesų, noriu pasakyti du dalykus. Pirma, moterys, merginos, mamos, dukros, žmonos, sesės… jei dar nepripratote ar  nepamėgote, vis tiek siūlau pabandyti nešioti sukneles. Jos gali pakeisti tiek daug, kad nustebsite. Ne tik manieras, bet ir namų ruošą ar santykius (rimtai, yra ištisi kursai mokymų apie tai). Antra, šią vasarą kviečiu ne pirkti šimtą naujų suknelių, o išnaršyti mamų, močiučių ar tetų spintas ir skrynias. Esu tikra, kad kiekviena ras savo tobulą suknelę. Galbūt net surasite senas nuotraukas, kuriose mamos ir močiutės švytinčiais veidais vilki tą vienintelę, ypatingąją. Prikelkime jas naujam gyvenimui ir pataupykime žemę nepirkdamos.

DSC_0846Siunčiu daug linkėjimų ir meilės visoms mūzoms, kurios skaitys ir žiūrės. Net neabejoju, kad esate nuostabios. O dabar, pasileidžiam plaukus, prisilaikom sijonus ir lekiam ieškoti nuotykių!!!

Save

Save

Snippets

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.